Vymítání a očista  prostor či osob od duchů, duší nebo jiných energetických vlivů a bytostí

Už jste zažili pocit, že kolem sebe vnímáte přítomnost někoho jiného, ale nic nevidíte? Máte dojem, že vám v noci stojí někdo u postele? Slyšíte podivné zvuky, kroky, nebo se vám posouvá nábytek v místnostech? Máte stísněné pocity v určitých částech domu?

Je spousta projevů, které způsobují duše zemřelých či jiné bytosti. Většina bytostí není nebezpečná, ale jejich dopad na fyzický nebo psychický stav člověka je značný. 

Je přítomnost duší kolem nás nebezpečná?

Přítomnost duší a bytostí můžete vnímat různými projevy od lehčích až po přímé napadaní osob. Můžete se cítit špatně, stísněně či mít pocit, že vás něco sleduje, můžete zažívat noční můry, pociťovat strach v určitých částech domova, můžete být podráždění. Můžete však mít i poruchy zdraví bez zjevných příčin, pociťovat úbytek energie v těle, může vás často bolet hlava, můžete trpět nespavostí a mít po probuzení pocit, že jste vůbec nespali apod. Typ projevu záleží na tom, kdo nebo co se u vás nachází a zda to s vámi má přímou souvislost. Ať jde o duše zemřelých lidí, poltergeisty, démony či jiné bytosti, vždy je na místě odborná pomoc. 

Je složité říci, na kolik je jaká bytost nebezpečná, může se to velmi lišit. Většina duší zemřelých lidí, které se u vás vyskytnou, není nebezpečná. Něčím je k sobě přitáhnete a pak s vámi chvíli žijí. Bohužel většinou jejich přítomnost zapříčiňuje, že vy se během té doby cítíte více či méně v nepohodě. Duše, které po smrti odejdou nahoru (do světla, k Bohu, jak chcete...) se za vámi mohou opět vrátit, ale jsou klidné, nevyvolávají podivné pocity, naopak přichází, aby vás chránily, uklidnily, či potěšily - většinou se jedná o zemřelé příbuzné. Opravdu je to tak, že duše, které ještě nebyly nahoře, mají svou povahu a projev a podle toho se projevují. Duše proto mohou být i nebezpečné v případě, že jsou zhrzelé, nenávistné, jsou spjaty s určitým prostorem a berou vás jako jeho narušitele apod. Ale většinou je spojuje to, že se chovají určitým způsobem pouze z důvodu nevědomosti. Jakmile k nim někdo promluví a oni to pochopí, přestávají škodit a je to první krok k tomu, aby mohly najít klid a případně odejít k Bohu.

To je rozdíl oproti démonům - jejich motiv je přímo ublížit, zmocnit se... Démoni jsou nejnebezpečnější, přímo napadají lidi a děti. Pokud ovšem někoho posedne démon, platí, že dotyčná osoba musí s tímto na nevědomé úrovni souhlasit. Vím, že se to zdá zvláštní, ale člověk má přirozenou obranu a nefunguje to tak, že jen tak půjdete po ulici a napadne vás démon, i když by se tam zrovna nacházel. 

V některých případech jsou hlavní příčinou podivných úkazů a návštěv patogenní zóny nebo formy silových polí či energetických bran. Ty pak mohou způsobovat fyzické či psychické těžkosti nebo dle své podstaty přitahovat další formy energie či jiné bytosti.

Nejlehčí formou zanesení prostor je přítomnost negativní energie, která vznikla následkem dlouhodobé agrese, hádek, nemoci, smutku či podlomené psychiky obyvatel místa. Přítomnost negativní energie neubližuje přímo, ale způsobuje, že se člověk necítí šťastný a stagnuje v některých oblastech života. Řešením je hloubková očista a následná harmonizace prostor. 


Vymítání a očista domů

Vymítání a očista se rituálně provádí přímo v daném prostoru. Na dálku je možné rozpoznat, jaká existence se v daném místě nachází - k tomu stačí přesná adresa místa (můžete doplnit i o fotografii prostor).

Nikdy nepodnikejte vymítání sami, pokud s tím nemáte předchozí zkušenosti! Duše, entity, démoni či jiné bytosti mohou reagovat velmi zlostně a veškeré problémy a projevy se vám mohou zhoršit! 

V některých případech je vhodné provést i očistu či vymítání dané osoby, aby se zabránilo opakovanému zanesení prostor.

Očista a exorcismus osob

Očista osob je vhodná v případě podezření, že máte u sebe přivtělenou duši či jinou bytost nebo démona nebo jste pod negativním vlivem určité osoby. Můžete se cítit dlouhodobě oslabení a psychicky vyčerpaní bez zjevné vnější příčiny nebo můžete mít změněné stavy vědomí, démonické přeludy apod. Někdy vás vlivem přítomné duše může provázet pocit deprese, jste smutní a není k tomu přímý důvod, nic se vám nechce, cítíte apatii a nemáte chuť do života.

Následkem je podlomené psychické a později i fyzické zdraví a celá řada negativních životních situací a náhlých špatných životních příhod. To vše může být signálem, že vám někdo bere životní sílu, a že je potřeba na své obraně zapracovat. 

Vše je však s vámi propojeno - v rámci očisty je proto nutné zrušit příčinu, která napojení na vás opakovaněumožňuje. Zpravidla se jedná o přesah z minulých životů.

Stanovení problému je možné již na dálku pomocí vašeho jména a fotografie. Podle toho, "koho" u sebe máte, se provádí typ očisty. Odvedení přivtělené duše se provádí osobně. Některé případy je však možné vyřešit i na dálku, kdy je první důležitým krokem vaše příprava na rituál. Již příprava rozhýbává a mění události. Její součástí je i pochopení zásad, které jsou v kontaktu s astrálním světem důležité. Rituál samotný je potom energetickým dokončením celého procesu a přivoláním ochrany. Důležité je potom dodržení energetických zásad týkajících se životního prostoru atd.

Jiná je situace, kdy je potřeba přímo exorcismus určité osoby. Osoby napadené démonem již sami situaci neovládají a nemohou se sebou pracovat. Tyto případy jsou velmi nebezpečné.

 

Postup při objednání služby

Nejprve se podívám, co se u vás nachází - toto provádím na dálku. Stačí přesná adresa místa (můžete doplnit o fotografii prostor). 

VYMÍTÁNÍ A OČISTA SE RITUÁLNĚ PROVÁDÍ PŘÍMO V DANÉM PROSTORU.

 

Domů  /  Kontakt
© Copyright 2014 Mirabilia.cz