Kalendář akcí

Přidejte se k rituálům, které využívají sílu a moc měsíce. Jejich seznam je uveden níže.

Síla každého rituálu se zvyšuje s množstvím lidí, kteří se na něj energeticky napojí. Napojení probíhá na dálku v pozdně večerních hodinách. Do rituálu vás zahrnu po vašem přihlášení - více informací a rezervační formulář naleznete na stránce každého rituálu.

Měsíc za úplňku má mnohonásobnou moc, která násobí účinek rituálu.  Při úplňku stojí Země mezi Sluncem a Měsícem. Silné působení přitažlivosti Slunce z jedné strany a z druhé přitažlivost Měsíce má za následek vytvoření protichůdných sil. Jedná se o 2 reaktivní síly, které dokáží podpořit, posílit, vyčistit a posunout člověka na jeho cestě. 

Při novoluní stojí Slunce spolu s Lunou na startovací čáře do nového okruhu a poskytují proto možnost přehodnotit dosavadní vývoj a vytvořit nové záměry. Nejvhodnější jsou kouzla na podporu nových začátků, projektů a cílů, které bychom chtěli rozvíjet. Energie novoluní se také využívá k očistě, uzavření minulosti a k vnitřní přeměně. 

Termín:

Úterý 9. května 2017,

počet přihlášených: 7

Rituál prosperity přináší magicky osvědčený způsob, kterým lze přitáhnout prosperitu do vašeho života, a současně zažehnat veškeré síly a bloky které tomu brání. 

Do rituálu budete zařazeni na dálku - energetické propojení probíhá v den rituálu pozdě večer. Rituál prosperity je výjimečný v tom, že jej budu provádět po tři po sobě jdoucí večery. Začne v úterý 9. května - večer před úplňkem ve znamení Štíra. 

Termín:

Úterý, 11. dubna 2017,

vyprodáno - rituál již proběhl

Máme před sebou andělský rituál lásky, který se bude konat dne 11. dubna na úplněk ve znamení Vah. Úplněk ve Vahách přináší světlo do všech oblastí lásky. Jeho energie zesílí veškeré rituály lásku a obnovení harmonie ve vztazích.

Termín:

Neděle 12. března 2017,

vyprodáno - rituál již proběhl

Máme před sebou rituál, který se bude konat o nedělním úplňku ve znamení Panny. Energie tohoto úplňku je vhodná pro veškeré rituály na vyřešení problémů, nalezení informací či odpovědí. 

Magie může být i vaší cestou ke štěstí ...

 
 
Důležité upozornění

Prosím, mějte na paměti, že třebaže duchovní a okultní praktiky dokáží divy, v některých životních situacích je vhodné, pokud - ještě před duchovní pomocí -vyhledáte konzultaci s odborníkem z dané oblasti, které se Váš problém týká, ať už jde o lékaře, psychologa, právníka, finančního poradce, sociálního pracovníka nebo i policii.

Domů  /  Kontakt
© Copyright 2014 Mirabilia.cz