Novoluní ve Vodnáři nabádá k nalezení rovnováhy

Přesný čas: sobota 28.1.2017, v 01:07 SEČ
Slunce i Luna ve Vodnáři

Novoluní ve Vodnáři přináší šanci najít rovnováhu mezi novými vizemi, nápady a reálným životem. Svou svěžestí zesiluje energie nadcházejícího pohanského svátku Hromnice. 

Toto novoluní přináší silnou energii do nových začátků, podporuje nové nasměrování na životní cestu, posiluje nás, abychom zahájili nové aktivity. Zejména Vodnáři začnou novou životní kapitolu, vrhnou se do nových plánů a činností.

Je přáno oblasti učení, rozšiřování vědomostí, veškerým úředním jednáním a také oblasti zahraničí a dalekých cest. Vodnářům se vrací lidé a situace z minulosti, ale také témata nového učení, kurzů a školení.  

Všichni bychom si vlivem novoluní měli lépe uvědomit svou vlastní hodnotu. Vodnáři mohou mít v tomto období ztížené podmínky při vydělávání peněz, bude pro ně vhodné zapracovat na schopnosti zacházet s penězi.  

Doporučené praktiky v rámci duchovního rozvoje a magie

Novoluní je výborným časem pro vytvoření záměrů, které chceme zhmotnit. Existuje mnoho způsobů, jak svoje cíle vyslat, ať už jde o jednoduché sepsání či plný magický rituál. Důležité je vyjádřit, po čem toužíte a co zamýšlíte a odevzdat se vyššímu vedení.

Při novoluní ve Vodnáři jsou vhodné rituály a zaříkávání pro nalezení vlastní nezávislosti, spatření nové vize, nového pohledu a přístupu k životu.

Rituály mohou pomoci změnit zažité vzorce a struktury, které nám nevyhovují (např. zaměstnání, škola). Rovněž zaříkávadla na rozvoj nových nápadů a na nalezení a pochopení sebe sama. 

Vliv novoluní na naše zdraví

Při novoluní ve Vodnáři jsou citlivé tyto orgány: Lýtka, kotníky, holenní kost, achilovka, bérce, svalstvo předloktí, hormony štítné žlázy.


Energie při novoluní

Všechna novoluní, chvíle, kdy Slunce s Lunou stojí spolu na startovací čáře do nového okruhu, nám poskytují možnost přehodnotit dosavadní vývoj a vytvořit nové záměry. Je to skvělý čas si uvědomit počátek nového cyklu, vytvářet nové životní záměry, které bychom chtěli rozvíjet a rozloučit se s minulostí.


~ Mirabel   (více o mně)

Rozbor problému

● rozbor vaší situace a její budoucí vývoj
● přesné určení příčiny daného problému
● konkrétní návrh řešení

Magická očista a ochrana

Očista a ochrana osob v rámci:

● odstranění negativních sil a energií z energetického pole
● zbavení bloků a škodlivých vzorců 
● rozpuštění ulpělých kleteb
● očištění od emocionálních zbytků
● zrušení škodících energetických navázání

● ochrana a obrana před škodícími energiemi a osobami

... mějte osud ve svých rukou...

Ráda vám pomohu ...

Máte-li nějaký problém či dotaz, neváhejte mě kontaktovat, navrhnu pro vás nejlepší řešení...

Domů  /  Kontakt
© Copyright 2014 mirabilia.cz.