Novoluní ve Štíru nás donutí podívat se hluboko pod povrch

Přesný čas: neděle 30. října 2016, v 18:38 SEČ
Slunce i Luna ve Štíru


Při novoluní ve Štíru vnímáme věci ukryté hluboko pod povrchem. Je to nejpodivnější novoluní v roce, kdy se vše staré rozkládá a má šanci se přeměnit. Obdobně jako Štír, je celá energie tohoto období o smrti a znovuzrození, blíží se svátek dušiček, svátek Samhain, stírá se hranice mezi světem živých a mrtvých.

Toto novoluní má velký dosah na vazby z minulých životů a rodové kletby, proto můžeme vnímat znepokojivé pocity. Máme však šanci rozplést pouta a uzly trvající i mnoho let. 

Není dobré v sobě dlouho chovat zášť nebo pocit ublíženosti. Přestaňte se trápit minulostí a nedovolte jí, aby Vás nadále brzdila. Hluboké bloky máte možnost o tomto novoluní uvolnit, dojít k odpuštění a smíření, a uvědomit si základní smysl a poslání vašeho života. Můžete mít pocit, že při vykročení ztrácíte známou půdu pod nohama, ale věřte své vnitřní síle. Přistupujte sami k sobě s vlídností, pečujte o sebe, prožijte chvíli v tichu sami se sebou… Požádejte vesmír, aby obnovil vaše spojení s duší a vyléčil vše, co je v našem životě marné a nefunkční, veškeré škodlivé programy, a také všechny prožitky spojené se smrtí a ztrátou blízkých, potlačený hněv, a záležitosti ovládání a moci... 

Při novoluní ve Štíru je potřeba všímat si financí. Vše vychází na povrch, přichází zúčtování, při energiích pod vlivem Štíra se nezadlužujte. Plány, které nyní vytvoříte, budou mít šanci na uskutečnění. Doporučuje se nevrhat se po hlavě do řešení, ale v klidu přemýšlet nad rozhodnutím.

Doporučené praktiky v rámci duchovního rozvoje a magie

Novoluní je výborným časem pro vytvoření záměrů, které chceme zhmotnit. Existuje mnoho způsobů, jak svoje cíle vyslat, ať už jde o jednoduché sepsání či plný magický rituál. Důležité je vyjádřit, po čem toužíte a co zamýšlíte a odevzdat se vyššímu vedení.

Ve dnech Štíra se otevírají brány podvědomí a energie jsou nejsilněji spojeny s astrálním světem. Je vhodné si udělat rituál na osobní ochranu, zastavení negativní energie. Dále jsou vhodné rituály na porozumění kruhu zrození, života a smrti. Reinkarnace a minulé životy. Zaříkávadla situací pro nalezení správného směru a činnosti.

Rituál je obřad s cílem dosáhnout konkrétních výsledků, je to řada úkonů, které umožňují vyslat energii směrem k tomu, co potřebujeme. Aby se člověk dostal z područí jakéhokoli zlého vlivu, musí si očistit své energie a musí je posílit. Jde to lépe tehdy, když pracujete na své osobnosti a na svém sebevědomí. 

Vliv novoluní na naše zdraví

Při novoluní ve Šíru jsou citlivé tyto orgány: Pohlavní orgány, konečník, močová trubice, pohlavní žlázy, vaječníky, prostata, stydká kost, geny. Proto se snažte je v tento den nezatěžovat.


Energie při novoluní

Všechna novoluní, chvíle, kdy Slunce s Lunou stojí spolu na startovací čáře do nového okruhu, nám poskytují možnost přehodnotit dosavadní vývoj a vytvořit nové záměry. Je to skvělý čas si uvědomit počátek nového cyklu, vytvářet nové životní záměry, které bychom chtěli rozvíjet a rozloučit se s minulostí.


~ Mirabel   (více o mně)

Rozbor problému

● rozbor vaší situace a její budoucí vývoj
● přesné určení příčiny daného problému
● konkrétní návrh řešení

Magická očista a ochrana

Očista a ochrana osob v rámci:

● odstranění negativních sil a energií z energetického pole
● zbavení bloků a škodlivých vzorců 
● rozpuštění ulpělých kleteb
● očištění od emocionálních zbytků
● zrušení škodících energetických navázání

● ochrana a obrana před škodícími energiemi a osobami

... mějte osud ve svých rukou...

Ráda vám pomohu ...

Máte-li nějaký problém či dotaz, neváhejte mě kontaktovat, navrhnu pro vás nejlepší řešení...

Domů  /  Kontakt
© Copyright 2014 mirabilia.cz.