Novoluní v Rybách nabádá poznat sami sebe a nebát se snít

Přesný čas: středa 9. března 2016 v 02:57 SEČ
Slunce i Luna v Rybách

Nadcházející novoluní bude ve znamení Ryb. Lidé jsou pod vlivem energií ryb citlivější a mohou mít tendenci uzavírat se do sebe, ale také do světa snů. V období, kdy vládnou energie Ryb, se dobře sní a sny mohou být velmi živé. Buďte proto více vnímaví k tomu, co se vám zdá a o čem se vám zdá. Však pozor, abyste se nevěnovali příliš snění a zapomněli přitom na realitu. Snít je krásné, ale také je dobré se ze snu probudit a podívat se na svůj život s nadhledem a odhalit, co je pro nás v životě příjemné a co je již spíše noční můrou.

V období Ryb mají lidé i více vyvinutou intuici, vnímají lépe své pocity a pocity druhých. Rybí novoluní nás nabádá pozorněji sledovat své vnitřní vedení a nepodceňovat, jestliže budete mít pocit, že jste na něco upozorňováni. Znamená to, poslechnout svůj vnitřní čas, když budete mít pocit, že máte něco vykonat, nebo že jen máte někde zůstat o pár minut déle. Možná nikdy nezjistíte proč, ale můžete se spolehnout na to, že se to stalo z důležitého důvodu.

Březnové novoluní přinese i další zajímavost, úplné zatmění Slunce, viditelné v jiných částech světa. Při novoluní ovlivněném zatměním Slunce můžete nastartovat cokoliv, co do života chcete přinést. Nejlépe se Vám však o tomto novoluní podaří splnit vaše přání tak, že je úplně a s důvěrou odevzdáte osudu. 

Doporučené praktiky v rámci duchovního rozvoje a magie:

Ryby jsou vodní znamení a vládne jim Neptun. Je vhodné dělat si pod vlivem těchto energií, všechny rituály, které se týkají touhy, jasnozření, vizualizace, věštění. Pod vlivem těchto energií jsou lidé obdařeni větší schopností pohledu do duchovních záležitostí.

Energie při novoluní

Všechna novoluní, chvíle, kdy Slunce s Lunou stojí spolu na startovací čáře do nového okruhu, nám poskytují možnost přehodnotit dosavadní vývoj a vytvořit nové záměry. Je to skvělý čas si uvědomit počátek nového cyklu, vytvářet nové životní záměry, které bychom chtěli rozvíjet a rozloučit se s minulostí.


~ Mirabel   (více o mně)

Magická očista a ochrana

Očista a ochrana osob v rámci:

● odstranění negativních sil a energií z energetického pole
● zbavení bloků a škodlivých vzorců 
● rozpuštění ulpělých kleteb
● očištění od emocionálních zbytků
● zrušení škodících energetických navázání

● ochrana a obrana před škodícími energiemi a osobami

... mějte osud ve svých rukou ...

Ráda vám pomohu ...

Máte-li nějaký problém či dotaz, neváhejte mě kontaktovat, navrhnu pro vás nejlepší řešení...

Domů  /  Kontakt
© Copyright 2014 mirabilia.cz.