Cíle započaté o novoluní v Býku budou mít dlouhého trvání

Přesný čas: pátek 26. dubna 2017, 14:18 SEČ
Slunce i Luna v Býku


Novoluní je výborným časem pro vytvoření osobních záměrů, které vyjadřují pozitivní energie znamení Býka, neboť nám poskytuje mnoho způsobů se vyjádřit. Je časem užívání si života jako takového a vychutnání si dobrého jídla a aktivit, které přináší soulad mezi přírodou a naším tělem. Díky energii Býka máte šanci udělat významné změny ve vašem životě. Je to ten pravý čas pro uskutečnění reálných a solidních plánů a získání odměn z našich nových začátků. Vše co je nyní naplánováno  a začne se realizovat, bude mít dlouhého trvání.

O tomto novoluní si více všímejte, co vám v životě poskytuje pocit pohodlí a bezpečí. Pod vlivem Býka řešíme bydlení, domov, zázemí a majetek. Je vhodným časem pro přehodnocení našeho vztahu k penězům a majetku, pomáhá nám zkvalitnit a zlepšit náš domov a zjistit, co nám skutečně přináší štěstí a pocit naplnění. Novoluní v Býku otevírá možnosti a příležitosti s prodejem a nákupem zejména nemovitostí. Nasměruje vás na možnost lepšího výdělku. 

Doporučené praktiky v rámci duchovního rozvoje a magie:

Novoluní je výborným časem pro vytvoření záměrů, které chceme zhmotnit. Existuje mnoho způsobů, jak svoje cíle vyslat, ať už jde o jednoduché sepsání či plný magický rituál. Důležité je vyjádřit, po čem toužíte a co zamýšlíte a odevzdat se vyššímu vedení.

Novoluní v Býku je vhodné pro rituály a zaříkávání na nemovitosti, koupě, peněžní úspory, investice a hmotný zisk, dlouhodobé plány a cíle, na domácí harmonii a pohodu, zaříkávání lidí, které milujeme, a dlouhodobou léčbu.


Vliv novoluní na naše zdraví

Při novoluní v Býku jsou citlivé tyto orgány: Krk, hrtan, šíje, jícen, hlasivky, štítná žláza, mandle, 2.-7. krční obratel, ohryzek. Proto se snažte je v tento den nezatěžovat.

Energie při novoluní

Všechna novoluní, chvíle, kdy Slunce s Lunou stojí spolu na startovací čáře do nového okruhu, nám poskytují možnost přehodnotit dosavadní vývoj a vytvořit nové záměry. Je to skvělý čas si uvědomit počátek nového cyklu, vytvářet nové životní záměry, které bychom chtěli rozvíjet a rozloučit se s minulostí.


~ Mirabel   (více o mně)

Magická podpora a ochrana

podpůrné a ochranné rituály v rámci:

● oblasti lásky, vztahů, projektů, aj.
● odstranění negativních sil a energií z energetického pole
● zbavení bloků a škodlivých vzorců 
● rozpuštění ulpělých kleteb
● očista od emocionálních zbytků
● ochrana a obrana před škodícími energiemi a osobami

... mějte osud ve svých rukou ...

... mějte osud ve svých rukou...

Ráda vám pomohu ...

Máte-li nějaký problém či dotaz, neváhejte mě kontaktovat, navrhnu pro vás nejlepší řešení...

Domů  /  Kontakt
© Copyright 2014 mirabilia.cz.