Magický ochranný amulet - magický váček

Ochranný amulet funguje nejlépe tehdy, když si jej vyrobíte sami ...

Amulety vás spolehlivě ochrání před zlými silami, nehodami, neštěstím, magickými útoky, kletbami, negativními energiemi apod. Aby byly amulety a talismany účinné, musí být magicky posvěceny. Mnoho lidí věří, že stačí zakoupit správný amulet a jsou ochráněni před působením temných a negativních sil. Bohužel většina dostupných amuletů nefunguje, jejich význam je přeceňován a nejsou ničím jiným, než pouhou ozdobou.
Síla amuletů nespočívá v symbolu, který je na něm vyobrazen, ale v materiálu a postupu oživení amuletu. Nestačí tedy pouhá víra, amulet musí mít svou vlastní energetickou sílu, svého „ducha“,aby mohl svého nositele chránit. Sebekrásnější amulet vás neochrání, pokud mu sami nevdechnete život !


Přečtěte si článek: Magická moc amuletů a talismanů ... >    


Výroba ochranného amuletu

Podle tradičních čarodějných a šamanských postupů je třeba magický váček - amulet sloužící pro ochranu naplnit rozličnými silovými předměty - ochrannými bylinami, pery, kůrou stromů, výtažky, esencemi, krystaly, symboly a podobně. Vše musí být energeticky očištěno a následně posvěceno magických rituálem ke svému účelu. 
Aby byl magický ochranný váček přímo spojen s vámi, je nutné jej obohatit o osobní jedinečnou ingredienci. Nejlepší je taková, která vás propojí s vašimi předky. Předkové jsou ti z duchovního světa, kterým nejvíce záleží na vaší ochraně, spokojenosti... chtějí, aby váš rod úspěšně pokračoval.
Samotné rituální oživení magického váčku se provádí v několika po sobě jdoucích krocích, na rozdíl od přípravy všech silových ingrediencí jej může provést každý sám. Naopak je to více prospěšné, než když celé kouzlo provede někdo za vás.


Pořiďte si vlastní ochranný amulet a sami si jej oživte ...

Objednejte si všechny potřebné ingredience - jedná se o silové předměty ruční výroby, rituálně očištěné, které jsou posvěceny přímo pro váš osobní účel. Pro objednání využijte formulář na pravé straně stránky.

(Pro náhled klikněte na obrázek)

Pro váš vlastní magický váček obdržíte:

  • polodrahokamy
  • směsi bylin a semen
  • magické oleje (kvalitní esenciální oleje, výtažky a animálie vybrané dle účelu použití)
  • svěcenou vodu
  • osobní ochranný symbol

Vše je ručně vyráběno dle originálních magických postupů. Oleje, byliny a symboly jsou magicky svěceny pro účel ochrany. Součástí je i podrobný postup oživení váčku.


Použití

Magický ochranný váček si sami doplníte o osobní jedinečnou ingredienci a podle přiloženého postupu jej oživíte. Oživený ochranný váček poskytuje velmi silnou a dlouhotrvající ochranou před všemi formami nebezpečí a energetických útoků (zlé síly, nehody, neštěstí, magické útoky, kletby, negativní energie...).


Magický váček vždy umisťujte stranou před zrakem jiných lidí:

  • Můžete jej nosit při sobě – buď přímo na těle, například zavěšený na krku, nebo v kapse či v tašce, kabelce apod.
  • Je možné jej zavěsit přímo v prostoru či uložit na konkrétní místo (kdekoliv uvnitř domu, do postele, do auta apod.)
Dodání

Každý váček je ručně vyráběn přímo pro danou osobu. Doba dodání je zpravidla týden.

Důležité upozornění

Magický ochranný váček je sestaven dle tradičních magických postupů a autentických receptur, jejichž účinnost byla mnohokrát ověřena.

Přesto mějte prosím na paměti, že třebaže ochrana váčku ve spojení s duchovními a okultními praktikami dokáží divy, v některých životních situacích si prokážete lepší službu, pokud - ještě před použitím magie - vyhledáte konzultaci s odborníkem z dané oblasti, které se Váš problém týká, ať už jde o lékaře, psychologa, právníka, finančního poradce, sociálního pracovníka nebo i policii.

Objednejte si vlastní ochranný amulet

Magické rituály

Potřebujete ochránit od zlých osob, negativních sil, či se chcete zbavit kleteb? Vyzkoušeli jste již vše a stále máte pocit, že vám něco brání se posunout dále?

Všude tam, kde všechny pokusy o změnu či záchranu selhaly, mohou pomoci právě specifické magické rituály, které podpoří pozitivní běh událostí a zároveň odbourají příčiny nesnází. 

Magické rituály osvobozují a očišťujíod negativních vlivů, odvrací zlé lidi a síly z vašeho života a přitahují síly nápomocné.

Domů  /  Kontakt
© Copyright 2014 Mirabilia.cz