Pročistěte energii svého domova

Jarní úklidem můžete znovu nastartovat váš život!

Necítíte se ve své kůži? Máte špatné dny? Na vině může být narušená energie ve vašem domově. Panuje-li ve vašem životě chaos, či stagnujete na místě a nemůžete se pohnout vpřed, nebo máte-li časté neshody se svými blízkými a s lidmi z okolí, to vše často způsobuje špatná energie ve vašem obydlí.

Svoji energii projektujeme do svého okolí a to platí i v případě špatné nálady. Negativní energii, která z nás sálá, okolí absorbuje a skladuje. Chcete se cítit posílení a plní energie každý den? Proměňte nízkou vibraci energií ve vašem domově ve vyšší pomocí jednoduchých efektivních technik.


Úklidem se zbavíme chaosu v našem životě

Chaos je stav naší mysli. Mohou ho představovat věci, které jsme neudělali a které nás sužují, například nezaplacené složenky, neuskutečněné schůzky, nebo nápady a vjemy, na které myslíme a které nám brání ve vykonání toho, po čem opravdu toužíme. Vše, co již nepoužíváme, co nenosíme nebo co schováváme pro případ, že se to může někdy hodit, to vše vytváří náš chaos. Chaos jsou také darované předměty, které se nám nelíbí, ale se kterými se nechceme rozloužit, protože bychom se cítili provinile.

Z různých důvodů, možná vlivem výchovy rodičů nebo našich zkušeností, či jen proto, že pochybujeme sami o sobě o svých schopnostech, jsme závislí na situacích a myšlenkách, které nám brání posunout se vpřed. Někdy zůstáváme v zaměstnání a myslíme si, že jsme nepostradatelní, nebo že chceme být loajální, ale mnohem častěji je to proto, že se bojíme udělat krok vpřed a změnit náš směr. Někdy setrváváme ve vztahu ze strachu, že nikoho jiného nepotkáme, nebo nechceme přijmout nabídku ze strachu z neznámého prostředí. Všechny tyto naše postoje přeplňují naše myšlení, ale po vyklizení svého fyzického chaosu pocítíme účinek "osvobození" - toto osvobození nám pomůže uspořádat i náš duševní chaos, který omezuje náš další vývoj.

Při úklidu si představujte, jak spolu s prachem a špínou čistíte i energii. Vizualizujte si prozářený prostor bílým světlem. Setřete povrchy, přesuňte věci na nové místo a rozpohybujte stagnující energii. Zbavte se starých nepotřebných věcí, uvolníte tak místo pro nové věci ve vašem životě. Úklidem se zharmonizuje energie vašeho domova.

Hlavní problém ve většině domácností jsou všelijaké "věci". Zbytečné přístroje v kuchyni, prázdné krabičky, zděděné a darované předměty, které se bráníme vyhodit z rozpaků nebo z piety, a mnoho dalších nepotřebností. Chaos a zbytečnosti představují stagnující energii a jejich seznam je nekonečný. Máme-li se v životě otevřít novým zážitků, tyto věci ve svém životě nepotřebujeme.

Ne nadarmo se říká: "Jaký pořádek máme doma, takový pořádek máme v osobních vztazích v našem životě."

Sůl

Sůl je úžasný energetický čistič, je využívána jako prostředek při zažehnávání od ulpělých kleteb, emocionálních zbytků v našem domově a od duchů. Absorbuje a pročisťuje vše. 

Posypte sůl v okolí vašeho domu, otřete stěny slanou vodou, či nasypte sůl na koberec hodinu před luxováním. Postupujte celým domem a soustřeďte se ve své mysli na to, jak vše očisťujete od všech negativních, stagnujících a cizích energií a jak všude vrací nová čistá energie. Můžete tak dramaticky proměnit vibrace vašeho domova.

Sami sebe očistíte nejlépe koupelí ve vodě s rozpuštěnou kvalitní solí (sůl himalájská, sůl z mrtvého moře). V takové lázni relaxujte nejméně deset minut a představujte si, jak se vaše tělo a vaše energetické pole pročišťuje od všech zlých a cizích energií a kleteb. Představujte si, jak se tyto energie rozpouštějí ve vodě. Jakmile vodu vypustíte, vše špatné s ní odejde a vy pocítíte úlevu na duši.

Čerstvý vzduch

Nezapomeňte často větrat, abyste měsíce nedýchali stále stejný vzduch. Hned po dešti s bouřkou, když je nejčistší vzduch, otevřete všechna okna a vpusťte do svého domova čerstvý vzduch a novou energii.


Nábytek

Nábytek v místnostech rozmisťujte tak, aby energie mohla volně plynout pokojem, nestála jí v cestě nějaká vysoká překážka či naopak aby rychle neopouštěla pokoj ven oknem. Přeskupte nábytek klidně každých šest měsíců. Zejména tehdy, máte-li pocit, že váš život stagnuje na jednom místě.

Rostliny

Živé rostliny jsou zdrojem osvěžující energie a životní síly. Udržují svěží vzduch, přináší příjemné vibrace a rozzáří energii vašeho domova. Umístění rostlin je vhodné zejména pro zakrytí vyčnívajících rohů, zlepšení toku energie na chodbách,  rozhýbání energie v koutech místností a zkrátka všude tam, kde mohou podpořit harmoničtější proudění energie v našem domově.

Jakmile květiny a rostliny začnou vadnout, měli byste je vyhodit, protože cokoliv mrtvé či hnilobné vyvolává přemíru negativní energie. Není tedy dobré používat sušené květiny. To už jsou lepší umělé hedvábné či dřevěné. Pokud se vám stane, že vám nějaká pěkná rostlina najednou uhyne, není to nic špatného. Rostlina jen vyčerpala negativní energii z okolí. Nahraďte jí proto novou.

Živé rostliny však nedávejte do ložnice, jejich energie je aktivní a mohly by vám narušovat spánek.Bílá šalvěj

Jedná se o nejvýkonnější techniku očisty těla, domova, kanceláře nebo předmětů.Pokud bojujete se špatnými dny, cítíte nahromaděný vztek, negativní energie, pořiďte si bílou šalvěj. Zapalte ji a proneste celým bytem tak, aby se její kouř a vůně dostaly do všech koutů. Indiáni ji považují za nejposvátnější bylinu a velmi účinný lék. Vykuřovali ji zejména před léčebnými a rituálními obřady.

Je ceněna hlavně pro své očistné účinky, proto se používá před různými ceremoniemi a magickými rituály. Velmi dobře pročišťuje místnosti i různé předměty, ovlivňuje ducha, posiluje pamět, pomáhá při hledání cesty ve vlastním životě a dokáže očistit naši duši

Použití:
Kousky bílé šalvěje se zapálí a položí na vykuřovací misku s pískem nebo solí (či do kadidelnice na uhlík) Po zapálení a rozdmýchání vzduchem (pohybem ruky či foukáním), produkuje jemný kouř. Pokud kouř používáte k vlastní očistě, rukama si ho přitáhněte k srdci, přetáhněte přes hlavu, po pažích a  táhněte okolo nohou dolů k zemi. Představujte si, jak vás bylinný dým očišťuje a posiluje. Nakonec postavte misku nebo kadidelnici s bylinkou na zem a nechte ji dokouřit. Dým tak nabídnete jako dar danému místu a jeho energii.

Jak si aktivizovat byt

Důležité v našem životě jsou vibrace. Každý člověk rezonuje v určité hladině, která je v souladu s vibracemi Země. Naše smysly rovněž fungují na vibrační hladině. Pokud si například koupíme nový byt, vibrace, které způsobily, že se předchozí majitel našeho bytu odstěhoval, často budou mít  stejný účinek i na nás.

Existují různé metody ke zlepšení vibrací v našem domově. Po již zmíněném úklidu a zbavení se zbytečností, v každé místnosti otevřte okna. Zapalte svíčky a umístěte ve všech čtyřech rozích každé místnosti a uprostřed pokojů (dávejte pozor, aby kolem svíček byl dostatečný prostor a byly na nehořlavém podkladu, aby se od nich nemohlo nic zapálit). Poté udělejte ve všech místnostech hluk pomocí zvonků a tleskání. Všechny zvonky, gongy a tleskání jsou účinné při zvyšování vibrační hladiny. Zároveň přitom můžete vykuřovat bílou šalvěj, výsledný efekt tak bude zároveň velmi očistný. Dbejte na to, abyste se se zvonícími zvonky a kouřem dostali do všech rohů a zákoutí, kde často energie stagnuje. Po místnostech můžete rozstříkat pramenitou vodu se solí, která odradí negativní energie, aby v místě nadále setrvávaly. Vůni v domově poté dodají vonné tyčinky či aromatické oleje, které si zvykněte často používat. 

Zlepšíme-li kvalitu vibrací v našem okolí, pocítíme blahodárný účinek v našem životě.


Autor: Mirabel   (více o mně)

Očista a harmonizace prostor

● vymítání duší a jiných bytostí
● očista prostor od negativních energií 
● harmonizace prostoru

Přítomnost duší a bytostí můžete vnímat různými projevy od lehčích až po přímé napadaní osob.

Očista a harmonizace se provádí přímo v daném prostoru. Na dálku je možné rozpoznat, jaká existence se v daném místě nachází.

Magická podpora a ochrana

podpůrné a ochranné rituály v rámci:

● oblasti lásky, vztahů, projektů, aj.
● odstranění negativních sil a energií z energetického pole
● zbavení bloků a škodlivých vzorců 
● rozpuštění ulpělých kleteb
● očista od emocionálních zbytků
● ochrana a obrana před škodícími energiemi a osobami

... mějte osud ve svých rukou ...

Domů  /  Kontakt
© Copyright 2014 mirabilia.cz.