Vzácný vánoční úplněk na Boží hod

Poslední úplněk roku 2015 bude velmi silný a emotivní. Po osmatřiceti letech zažijeme vánoční úplněk, který začne v noci o Štědrém dnu a svého vrcholu dosáhne druhého dne ve 12.12 hod. na Boží hod vánoční. Poslední vánoční úplněk byl v roce 1977 a na další si počkáme až do Božího hodu vánočního v roce 2034.

O každém úplňku je energie na svém vrcholu, odkrývá naše hluboko ukryté pocity a věci vyvěrají na povrch. Je to nejlepší čas pro magické rituály, neboť naše vědomé myšlení a naše podvědomí se dostávají do rovnováhy a my si lépe uvědomujeme naše pocity a potřeby. Úplněk nám dává sílu naše psychické potřeby realizovat.

Úplněk v Raku podporuje rodinné a finanční záležitosti. Je to nejpříhodnější doba k otěhotnění, neboť je také úzce spjat s mateřstvím. Tento úplněk nám pomůže v upevňování mezilidských vztahů a bude tou nejpříhodnější dobou k budování rodinného zázemí.

Vše bude ještě více umocněno tím, že se jedná o vánoční úplněk a letošní Vánoce tak budou velmi naplněny emocemi. Příliš se proto nehoňte, užívejte si vánoční atmosféry, a spíše zpomalte a relaxujte. Využijte energii vánočního úplňku a přemýšlejte o tom, že některé věci jsou zbytečné například hádky. Zkuste si uvědomit, že život utíká příliš rychle a čas, který můžeme prožívat s těmi, co máme rádi, je vzácný.

Vnitřně se rozlučte se všemi, co během roku odešli z vašeho života a věnujte svůj čas sobě a svým blízkým, které máte kolem sebe. Uvědomte si tady a teď, radujte se z každé denní činnosti a nechte tyto dny jen plynout.


„Umět žít v přítomnosti je nejlepší schopnost vedoucí ke štěstí.“


Tento úplněk bude přát magii na domácí mír. Pokud provádíte rituály magie, využijte silné a jedinečné energie vánočního úplňku pro veškeré záležitosti kolem vztahů, domova, rodinného zázemí a dětí.


Autor: Mirabel   (více o mně)

Magická očista a ochrana

Očista a ochrana osob v rámci:

● odstranění negativních sil a energií z energetického pole
● zbavení bloků a škodlivých vzorců 
● rozpuštění ulpělých kleteb
● očištění od emocionálních zbytků
● zrušení škodících energetických navázání

● ochrana a obrana před škodícími energiemi a osobami

... mějte osud ve svých rukou ...

Ráda vám pomohu ...

Máte-li nějaký problém či dotaz, neváhejte mě kontaktovat, navrhnu pro vás nejlepší řešení...

Domů  /  Kontakt
© Copyright 2014 mirabilia.cz.