Úplněk ve Vahách přináší jasno do oblasti vztahů

Přesný čas: úterý 11. dubna 2017 v 08:11
Slunce v Beranu, Luna ve Vahách

Po jarní rovnodennosti 20. března k nám přichází úplněk ve znamení Vah, který přináší jasno do oblasti vztahů. V době úplňku je vhodné ukončit a dořešit veškeré vztahy, smlouvy a dohody. Ukončit vše nevyhovující a přivolat lidi, kteří nám pomohou dosáhnout štěstí.

Klíčem k úspěchu každého úplňku je naplánovat si na úplňkový den, večer a na další dva dny poté takový program, při kterém vám budou síly měsíce pomáhat a nikoliv škodit. 

Při úplňku ve znamení Vah se zaměřujeme na vztahy a partnerství a toužíme po rovnováze a harmonii. Energie tohoto úplňku v nás vyvolává prvek spolupráce a ochoty přistoupit na vzájemný kompromis, pod jeho vlivem se mohou ukončit konfliktní situace, dokonat dohody a nastavit nová pravidla. Je proto vhodným časem pro obchodní schůzky, společenské akce a seznamování. 

Jsme však také náchylnější k pochybnostem a snáze manipulovatelní, proto je dobré nedělat žádná důležitá životní rozhodnutí. Daří se v oblastech, kde je žádoucí vkus a estetické cítění.
Energie Vah nás nutí uvědomit si, kdo jsme, kam směřujeme a nabádá nás vybrat a přivolat si takové lidi, kteří nám pomohou dosáhnout životního cíle a naučit se od nich mistrovským kouskům. Pokud nahlédneme do naší minulosti, můžeme najít něco, co nám později přinese štěstí a posun.
Zapomeňte na staré křivdy. Nechte je spát a nebuďte mstiví, raději předcházejte konfliktům.

Vliv Luny na naše zdraví

Při úplňku prochází Měsíc určitým znamením zvěrokruhu, které pak ovlivňuje konkrétní orgány a části těla jemu přidělené. Luna v tu chvíli působí na tuto oblast dvojnásobně blahodárně, preventivně a léčivě. A naopak, vše, co tuto oblast zatěžuje, působí škodlivěji než v jiných dnech. Výjimkou jsou zákroky a operace, které při úplňku nejsou vhodné,jelikož se vlivem úplňku špatně hojí rány a mohou nastat komplikace.

Luna ve Vahách ovlivňuje pokožku těla, ledviny, močové cesty, dělohu, rovnováhu tělesných tekutin a čištění krve. V této době je dobré zařadit do jídelníčku hodně ovoce a zeleniny, tělo lépe vstřebává živiny a vitamíny. Dodržením pitného režimu pomůžete detoxikaci organismu, vhodná je čistá voda. Můžete i pociťovat větší žízeň a to i po alkoholu. Kdo má větší sklony k pití alkoholu, měl by se proto více hlídat, aby to nepřehnal. Tato neovladatelná touha bude trvat jen kolem úplňku a potom ustoupí. Raději se zaměřte na pití bylinkových čajů, posílíte ledviny.

Vhodně nasměrovaná energie úplňku

„V okamžiku, kdy se dostávají ke slovu lunární energie, provokují naše city, emoce i skryté vášně. Úplňková energie je jako voda rozbouřená v temném moři, než opět vysvitne Slunce, a paralyzující emoce a bolesti duše, které nás mnohdy doslova vězní, postupně odeznívají.“

Měsíc za úplňku má mnohonásobnou sílu. Při úplňku stojí Země mezi Sluncem a Měsícem. Silné působení přitažlivosti Slunce z jedné strany a z druhé přitažlivost Měsíce má za následek vytvoření protichůdných sil, které ozdravují. Jedná se o 2 reaktivní síly, které dokáží posílit, vyčistit a posunout člověka nejenom na jeho duchovní cestě. Za úplňku, když se díváte na noční oblohu, Měsíc září. Má největší sílu a v okamžik přechodu do jeho zmenšování začíná očistný proces. 

Síla úplňku spočívá v posílení sebe sama - lidský organismus je zaplaven silnou energií, která působí značně protikladně a záleží na psychické odolnosti člověka, jak se s touto energií a vším souvisejícím vyrovná. 

Silnou energii Měsíce využijte pro svůj růst a přilákání všeho, co si přejete. Úplněk pomáhá nasměřovat myšlenky a pročistí energie těla i mysli. Jako byste čistili cestu za zdravím a úspěchem.

Jaký může mít úplněk vliv na člověka?

 • narušený a neklidný spánek
 • nervozita, bolest hlavy
 • větší emoční vypjatost
 • stává se více zločinů

Co je a co není správné dělat při úplňku?

 • milování s partnerem bývá romantické, ale pozor - většinou také plodné
 • odpouštějte těm, kteří vám ublížili
 • nedělejte žádná unáhlená rozhodnutí a změny
 • zkuste se zamyslet nad svým životem a nahlédněte i do svého svědomí
 • jezte raději střídmě, jelikož se dvojnásobně usazují tuky v těle
 • nepodstupujte operace, rány se špatně hojí a mohou nastat komplikace
 • pozor na srdce, vše se snažte prožívat s klidem, za úplňku se zvyšuje výskyt infarktu myokardu
 • bylinky sbírané za úplňku mívají největší sílu


Doba úplňku je ideální pro očistu těla. Pokud se rozhodneme držet půst, vhodné je jíst jeden druh potravy například vařenou rýži, ovoce nebo zeleninu. Pro vyplavení všeho špatného z těla pamatujte také na přísun tekutin, vhodné jsou ovocné či zeleninové šťávy, nebo pramenitá voda.~ Mirabel   (více o mně)

Připojte se k andělskému rituálu lásky. Rituál bude posílen energií úplňku ve Vahách a přinese světlo do všech oblastí lásky. 

Pomůže přivolat lásku a obnovit harmonii ve vztazích...

Magická podpora a ochrana

podpůrné a ochranné rituály v rámci:

● oblasti lásky, vztahů, projektů, aj.
● odstranění negativních sil a energií z energetického pole
● zbavení bloků a škodlivých vzorců 
● rozpuštění ulpělých kleteb
● očista od emocionálních zbytků
● ochrana a obrana před škodícími energiemi a osobami

... mějte osud ve svých rukou ...

Ráda vám pomohu ...

Máte-li nějaký problém či dotaz, neváhejte mě kontaktovat, navrhnu pro vás nejlepší řešení...

Domů  /  Kontakt
© Copyright 2014 mirabilia.cz.