Úplňky ve Střelci v květnu a červnu přináší naplnění našeho štěstí

Přesný čas: sobota 21. května 2016 ve 23:17 SEČ
Slunce v Blížencích, Luna ve Střelci

Přesný čas: pondělí 20. června 2016 ve 13:05 SEČ
Slunce v Raku, Luna ve Střelci


Čekají nás dva po sobě jdoucí úplňky ve Střelci: v sobotu 21. května a v pondělí 20. června. Oba tyto úplňkové dny jsou karmicky osmičkové. Energie střelce je ohnivá.

Střelcům vládne Jupiter. Jupiter je planeta rozmachu a štěstí. A tak všechno, co se týká této energie, je o rozmachu, rozjezdu, rozvinutí, zvětšení. Je to zajímavé období, jako by se více dařilo a nám je přinášeno naplnění našeho štěstí.

Pod vlivem energie Střelce většina lidí touží najít odpovědi na své otázky. Nastává vhodná doba pro hledání nové cesty v životě, vytvoření nových projektů, naplánování směru, který bude mít jasný cíl. 

Klíčem k úspěchu každého úplňku je naplánovat si na úplňkový den, večer a na další dva dny poté takový program, při kterém vám budou síly měsíce pomáhat a nikoliv škodit. 

Většina lidí se cítí optimisticky a jsou nabití energií. Lidé jsou přátelštější, svobodnější, mají lepší nápady. Jsou optimističtější a bezstarostnější. Vše se více daří. Vyjde více projektů, v práci se toho více udělá. Lidé jsou pohyblivější, akčnější, veselejší, pozitivnější, jsou schopni udělat více úkolů najednou. A jsou připraveni vytyčit si další životní cíle, je to období, ve kterém lidé lépe vidí a vnímají vše, co se kolem nich děje.

Když je úplněk ve znamení Střelce, partnerské vztahy neznají hranice. Energie Střelce jsou jiskřivé, veselé a přejí vztahům. V tomto čase je možné nejen navazovat nové vztahy, ale je to období, které přináší i ve vztazích bláznivé a neuvěřitelné situace. Pod vlivem těchto energií se lidé cítí volní. A nedají se omezovat v žádné oblasti. A tedy ani v lásce. V těchto dnech jsou lidé aktivní i v oblasti erotiky. A mají bláznivé nápady. A tak, kdo si chce okořenit svůj vztah, nějakou bláznivou a originální aktivitou, měl by to udělat právě, když vládne Střelec.

Mnohé duše mohou být, a zřejmě budou, v období květnového úplňku odvedeny. Luna, retrográdní Saturn a retrográdní Mars ve Střelci vykonávají očistu. V těchto dnech nedoporučuji nikam daleko cestovat, i když Střelec v nás touhu po cestování vyvolává.


Červnový úplněk ve Střelci

Druhý úplněk ve Střelci, který nás čeká v červnu bude s postavením Venuše ve znamení Raka‚ vyplňovat‘ absenci úplňku v Raku, ten nám letos chybí. Ve hře bude mnohem víc než pěkný fyzický vzhled. Otevře se krása duše, prozřeme a najdeme zcela jiné hodnoty v rodině, domově,  partnerství. Úplněk je spojen s příchodem letního Slunovratu, a tak bude jasnozřivý a vnese nám do života lásku Saturnu, která u připravených jedinců svrhne z trůnu strach, bolest i výčitky. 

Ovšem při červnovém úplňku bychom se měli vyvarovat nechtěných rad ze strany manipulátorů, kteří se ještě snaží vládnout. Je třeba přijmout odpovědnost za svůj život.

Doporučené praktiky v rámci duchovního rozvoje a magie

Když je úplněk ve znamení Střelce, je dobré udělat si rituál zaměřený na nalezení nové cesty v životě, na pravdu a poznání, na objevení našeho životního směru. Popřemýšlet nad tím, jaký je smysl našeho života, a čím bychom náš život chtěli naplnit.

Rituály zaměřené na navázání nových vztahů jsou při úplňku ve Střelci energeticky velmi silné.

Rituál je obřad s cílem dosáhnout konkrétních výsledků, je to řada úkonů, které umožňují vyslat energii směrem k tomu, co potřebujeme. Aby se člověk dostal z područí jakéhokoli zlého vlivu, musí si očistit své energie a musí je posílit. Jde to dobře však tehdy, když zároveň pracujete na své osobnosti a na svém sebevědomí. Člověk, který si věří, dokáže se snáze zbavit nebo ubránit negativním energiím v okolí.

Vliv Luny na naše zdraví

Při úplňku prochází Měsíc určitým znamením zvěrokruhu, které pak ovlivňuje konkrétní orgány a části těla jemu přidělené. Luna v tu chvíli působí na tuto oblast dvojnásobně blahodárně, preventivně a léčivě. A naopak, vše, co tuto oblast zatěžuje, působí škodlivěji než v jiných dnech. Výjimkou jsou zákroky a operace, které při úplňku nejsou vhodné,jelikož se vlivem úplňku špatně hojí rány a mohou nastat komplikace.

Pod vlivem těchto energií je potřeba si dávat pozor na játra, stehenní kost, křížovou kost, kostrč, kyčelní svalstvo, kyčelní kloub, bederní obratel, bederní svalstvo. Střelecké energie působí, na prodlouženou míchu a žilní oběh. Končetiny jsou částí těla, které bychom v těchto dnech měli věnovat pozornost. Protože jsou lidé pod vlivem energií Střelce lehkomyslnější a bláznivější, je potřeba dávat si pozor na drobná poranění. Můžete pociťovat větší žízeň.

Vhodně nasměrovaná energie úplňku

„V okamžiku, kdy se dostávají ke slovu lunární energie, provokují naše city, emoce i skryté vášně. Úplňková energie je jako voda rozbouřená v temném moři, než opět vysvitne Slunce, a paralyzující emoce a bolesti duše, které nás mnohdy doslova vězní, postupně odeznívají.“

Měsíc za úplňku má mnohonásobnou sílu. Při úplňku stojí Země mezi Sluncem a Měsícem. Silné působení přitažlivosti Slunce z jedné strany a z druhé přitažlivost Měsíce má za následek vytvoření protichůdných sil, které ozdravují. Jedná se o 2 reaktivní síly, které dokáží posílit, vyčistit a posunout člověka nejenom na jeho duchovní cestě. Za úplňku, když se díváte na noční oblohu, Měsíc září. Má největší sílu a v okamžik přechodu do jeho zmenšování začíná očistný proces. 

Síla úplňku spočívá v posílení sebe sama - lidský organismus je zaplaven silnou energií, která působí značně protikladně a záleží na psychické odolnosti člověka, jak se s touto energií a vším souvisejícím vyrovná. 

Silnou energii Měsíce využijte pro svůj růst a přilákání všeho, co si přejete. Úplněk pomáhá nasměřovat myšlenky a pročistí energie těla i mysli. Jako byste čistili cestu za zdravím a úspěchem.

Jaký může mít úplněk vliv na člověka?

 • narušený a neklidný spánek
 • nervozita, bolest hlavy
 • větší emoční vypjatost
 • stává se více zločinů

Co je a co není správné dělat při úplňku?

 • milování s partnerem bývá romantické, ale pozor - většinou také plodné
 • odpouštějte těm, kteří vám ublížili
 • nedělejte žádná unáhlená rozhodnutí a změny
 • zkuste se zamyslet nad svým životem a nahlédněte i do svého svědomí
 • jezte raději střídmě, jelikož se dvojnásobně usazují tuky v těle
 • nepodstupujte operace, rány se špatně hojí a mohou nastat komplikace
 • pozor na srdce, vše se snažte prožívat s klidem, za úplňku se zvyšuje výskyt infarktu myokardu
 • bylinky sbírané za úplňku mívají největší sílu


Doba úplňku je ideální pro očistu těla. Pokud se rozhodneme držet půst, vhodné je jíst jeden druh potravy například vařenou rýži, ovoce nebo zeleninu. Pro vyplavení všeho špatného z těla pamatujte také na přísun tekutin, vhodné jsou ovocné či zeleninové šťávy, nebo pramenitá voda.


~ Mirabel   (více o mně)

Očista a ochrana osob v rámci:

● odstranění negativních sil a energií z energetického pole
● zbavení bloků a škodlivých vzorců 
● rozpuštění ulpělých kleteb
● očištění od emocionálních zbytků
● zrušení škodících energetických navázání

● ochrana a obrana před škodícími energiemi a osobami

... mějte osud ve svých rukou... 

Ráda vám pomohu ...

Máte-li nějaký problém či dotaz, neváhejte mě kontaktovat, navrhnu pro vás nejlepší řešení...

Domů  /  Kontakt
© Copyright 2014 mirabilia.cz.