Úplněk ve Štíru nutí zaměřit se na finance a vztahy

Přesný čas: středa 10. května 2017 ve 23:45 SEČ

Slunce v Býku, Luna ve Štíru


Když probíhá úplněk ve znamení Štíra, opatrnosti není nikdy nazbyt. Je zapotřebí zaměřit se na oblast financí a na naše vztahy. Opatrujte se, buďte obezřetní a hlavně ať se děje, co se děje, nepropadejte panice.

Tento úplněk nás nutí ponořit se co nejhlouběji do vlastních pocitů, jsme proto více zranitelní. Někteří jedinci ztrácejí soudnost, bývají náladoví, až agresivní, aktivují se emoce v podobě podezíravosti a žárlivosti. Ten, kdo nemá zpracovanou energii Štíra, může žárlit na všechny a na všechno. Může žárlit na partnera, na úspěch někoho jiného, na majetkové poměry ostatní, či na něčí vzhled a podobně.

Buďte proto silní a slovní provokace, útoky partnera či lidí z okolí, nebo napětí ve vztahu berte s rezervou a humorem. Nezvyšujte hlas, nekřičte, nehádejte se. Vsaďte na bezstarostnost.

Klíčem k úspěchu každého úplňku je naplánovat si na úplňkový den, večer a na další dva dny poté takový program, při kterém vám budou síly měsíce pomáhat a nikoliv škodit. 

Do úplňku je dobré dořešit vše související s půjčkami, zaplatit vše, co je nutné mít zaplaceno. Pod vlivem energií Štíra vychází napovrch vše, co je ukryto. Jestliže někdo tají něco kolem financí, jestliže někdo něco nezaplatil, v tomto období, přijde zúčtování. Proto je důležité si pod vlivem těchto energií zkontrolovat, zda máte všechno řádně a včas zaplaceno. A co je hlavní, v tomto období se nezadlužujte. Energie pod vlivem Štíra přinášejí nepříjemné zprávy kolem financí. Naopak, když hospodaříte rozumně, tak se nemáte čeho bát a bude se vám dařit. Lidé, kteří mají dluhy, musí být v tomto období velmi opatrní. Také ti, kteří něco tají, mohou v těchto dnech počítat s vyzrazením.

Doporučené praktiky v rámci duchovního rozvoje a magie

Při úplňku ve znamení Štíra můžete cítit, jak to všude kolem jiskří. Všechno je nabito magickou energií, můžete v sobě probouzet nadpřirozené schopnosti. Se sbíráním bylinek se dříve čekalo až na úplněk ve znamení Štíra, jelikož bylinky v tuto dobu nasbírané, mají nejsilnější působení. V tuto dobu se kdysi čarovalo na lásku. Když si nějaká žena přála konkrétního muže, pod vlivem energií Štíra se začarovávaly se předměty, které dotyčného donutily, zamilovat se do ní. 

Při vlivu luny ve Štíru je vhodné udělat si rituál lásku a na ochranu před negativními energiemi. Dny Štíra sebou nesou nádech tajemství, otevírají se brány podvědomí a energie jsou nejsilněji spojeny s astrálním světem.

Rituál je obřad s cílem dosáhnout konkrétních výsledků, je to řada úkonů, které umožňují vyslat energii směrem k tomu, co potřebujeme. Aby se člověk dostal z područí jakéhokoli zlého vlivu, musí si očistit své energie a musí je posílit. Jde to dobře však tehdy, když zároveň pracujete na své osobnosti a na svém sebevědomí. Člověk, který si věří, dokáže se snáze zbavit nebo ubránit negativním energiím v okolí.

Vliv Luny na naše zdraví

Při úplňku prochází Měsíc určitým znamením zvěrokruhu, které pak ovlivňuje konkrétní orgány a části těla jemu přidělené. Luna v tu chvíli působí na tuto oblast dvojnásobně blahodárně, preventivně a léčivě. A naopak, vše, co tuto oblast zatěžuje, působí škodlivěji než v jiných dnech. Výjimkou jsou zákroky a operace, které při úplňku nejsou vhodné,jelikož se vlivem úplňku špatně hojí rány a mohou nastat komplikace.

Když vládnou dny Štíra je potřeba věnovat pozornost pohlavním orgánům, ledvinám, močovému měchýři, konečníku. Je potřeba se teple oblékat. Duchovní energie jdou do hloubky a probouzejí různá tušení a řídí city.
Jestliže někdo čeká miminko, pod vlivem těchto energií je potřeba být opatrný. Hlídat své mateřství. Nenamáhat se, nerozčilovat se. Studené nohy a špatně prohřátá ledvinová oblast může vést k problémům nebo nachlazením.

Preventivní sedací koupele s řebříčkem mohou nyní pomoci od ženských problémů. Všechny léčebné byliny, které jsou nasbírány ve dnech Štíra, působí obzvlášť účelně. Nejlépe je sbírat za přibývajícího měsíce, nebo za úplňku a skladovat za ubývajícího měsíce v nádobách a ve tmě. Ale vhodné jsou všechny dny, kdy vládnou energie Štíra.

Vhodně nasměrovaná energie úplňku

„V okamžiku, kdy se dostávají ke slovu lunární energie, provokují naše city, emoce i skryté vášně. Úplňková energie je jako voda rozbouřená v temném moři, než opět vysvitne Slunce, a paralyzující emoce a bolesti duše, které nás mnohdy doslova vězní, postupně odeznívají.“

Měsíc za úplňku má mnohonásobnou sílu. Při úplňku stojí Země mezi Sluncem a Měsícem. Silné působení přitažlivosti Slunce z jedné strany a z druhé přitažlivost Měsíce má za následek vytvoření protichůdných sil, které ozdravují. Jedná se o 2 reaktivní síly, které dokáží posílit, vyčistit a posunout člověka nejenom na jeho duchovní cestě. Za úplňku, když se díváte na noční oblohu, Měsíc září. Má největší sílu a v okamžik přechodu do jeho zmenšování začíná očistný proces. 

Síla úplňku spočívá v posílení sebe sama - lidský organismus je zaplaven silnou energií, která působí značně protikladně a záleží na psychické odolnosti člověka, jak se s touto energií a vším souvisejícím vyrovná. 

Silnou energii Měsíce využijte pro svůj růst a přilákání všeho, co si přejete. Úplněk pomáhá nasměřovat myšlenky a pročistí energie těla i mysli. Jako byste čistili cestu za zdravím a úspěchem.

Jaký může mít úplněk vliv na člověka?

 • narušený a neklidný spánek
 • nervozita, bolest hlavy
 • větší emoční vypjatost
 • stává se více zločinů

Co je a co není správné dělat při úplňku?

 • milování s partnerem bývá romantické, ale pozor - většinou také plodné
 • odpouštějte těm, kteří vám ublížili
 • nedělejte žádná unáhlená rozhodnutí a změny
 • zkuste se zamyslet nad svým životem a nahlédněte i do svého svědomí
 • jezte raději střídmě, jelikož se dvojnásobně usazují tuky v těle
 • nepodstupujte operace, rány se špatně hojí a mohou nastat komplikace
 • pozor na srdce, vše se snažte prožívat s klidem, za úplňku se zvyšuje výskyt infarktu myokardu
 • bylinky sbírané za úplňku mívají největší sílu


Doba úplňku je ideální pro očistu těla. Pokud se rozhodneme držet půst, vhodné je jíst jeden druh potravy například vařenou rýži, ovoce nebo zeleninu. Pro vyplavení všeho špatného z těla pamatujte také na přísun tekutin, vhodné jsou ovocné či zeleninové šťávy, nebo pramenitá voda.


~ Mirabel   (více o mně)

Magická podpora a ochrana

podpůrné a ochranné rituály v rámci:

● oblasti lásky, vztahů, projektů, aj.
● odstranění negativních sil a energií z energetického pole
● zbavení bloků a škodlivých vzorců 
● rozpuštění ulpělých kleteb
● očista od emocionálních zbytků
● ochrana a obrana před škodícími energiemi a osobami

... mějte osud ve svých rukou ...

Ráda vám pomohu ...

Máte-li nějaký problém či dotaz, neváhejte mě kontaktovat, navrhnu pro vás nejlepší řešení...

Domů  /  Kontakt
© Copyright 2014 mirabilia.cz.