Úplněk v Rybách nás propojí s naší karmickou minulostí

Přesný čas: pátek 16. září 2016 ve 21:05 SEČ
Slunce v Panně, Luna v Rybách

Přichází k nám úplněk ve znamení Ryb. Magická síla tohoto úplňku bude znásobena, jelikož zároveň dojde k polostínovému zatmění Luny (nejvýraznější čas tohoto úkazu bude ve 20:45 hod).

Tento úplněk bude proto velmi silný na emoce, u citlivých lidí může otevřít depresivní pocity a úzkosti. Tento úplněk bude důležitý hlavně pro Ryby. Ostatním znamením přináší téma intuice, napojení se na minulé životy a na vesmír.

Klíčem k úspěchu každého úplňku je naplánovat si na úplňkový den, večer a na další dva dny poté takový program, při kterém vám budou síly měsíce pomáhat a nikoliv škodit. 

Úplněk v Rybách a zatmění Luny nám otevře vzorce naší duše z minulých životů. Pohraje s naší citovou oblastí. Vyplují na povrch naše strachy, obavy, smutky. Vlivem postavením planet nastanou depresivní okamžiky, kdy se obáváme toho nejhoršího. Probudí se naše prožitky z minulých životů a je na místě, abychom se je pokusili zpracovat. Luna, která jindy přináší naše sny, touhy a přání, nyní vlivem zatmění vlastně potemní, a sluneční stín zakryje naše naděje. Jde o jakousi hru stínů a světel v naší duši.

Proto bychom měli udělat tlustou čáru za všemi nočními můrami, které nás trápí. Opusťte vše, co vás brzdilo v životním posunu. Lidé a situace, kteří vám bránili v osobním růstu. Sundejte si „růžové brýle“, přestaňte litovat sebe a lidi kolem vás. Nečekejte, že za vás bude někdo něco řešit, nespoléhejte se na ostatní. Vytvořte si životní plán a následujte jej. Začněte žít v realitě, věřte si, a směřujte krok po krůčku k cíli.

Nezpracované energie na nás budou doléhat nejsilněji několik dní před zatměním, kritický den na psychiku bude 15.9.2016. Po úplňku se vše pomalu začne uklidňovat a vnese nám jasno do životních situací, které jsme viděli černě.

Doporučené praktiky v rámci duchovního rozvoje a magie

Úplněk ve znamení Ryb je vždy časem silných předtuch a magických snů. Je dobré udělat si rituál zaměřený na probuzení jasnozřivosti, otevření třetího oka. Analyzujte si své sny, meditujte.

Rituál je obřad s cílem dosáhnout konkrétních výsledků, je to řada úkonů, které umožňují vyslat energii směrem k tomu, co potřebujeme. Aby se člověk duchovně rozvíjel či se dostal z područí jakéhokoli zlého vlivu, musí si očistit své energie a musí je posílit. Jde to dobře však tehdy, když zároveň pracujete na své osobnosti, na svém sebevědomí, usměrňujete své myšlenky. Člověk, který si věří a snaží se směřovat ke svým cílům, dosáhne díky rituálům svých snů a dokáže se snáze zbavit nebo ubránit negativním energiím v okolí.

Vliv Luny na naše zdraví

Při úplňku prochází Měsíc určitým znamením zvěrokruhu, které pak ovlivňuje konkrétní orgány a části těla jemu přidělené. Luna v tu chvíli působí na tuto oblast dvojnásobně blahodárně, preventivně a léčivě. A naopak, vše, co tuto oblast zatěžuje, působí škodlivěji než v jiných dnech. Výjimkou jsou zákroky a operace, které při úplňku nejsou vhodné,jelikož se vlivem úplňku špatně hojí rány a mohou nastat komplikace.

Energie úplňku v Rybách mají vliv na tyto orgány: Chodidla, prsty u nohou, podvěsek mozkový, šišinka mozková, endorfin, melatonin.
Je třeba věnovat intenzivní péči končetinám, které nám zajišťují pohyb, je dobrá masáž chodidel, protože na končetinách jsou zakončeny energetické dráhy různých částí těla.

Vhodně nasměrovaná energie úplňku

„V okamžiku, kdy se dostávají ke slovu lunární energie, provokují naše city, emoce i skryté vášně. Úplňková energie je jako voda rozbouřená v temném moři, než opět vysvitne Slunce, a paralyzující emoce a bolesti duše, které nás mnohdy doslova vězní, postupně odeznívají.“

Měsíc za úplňku má mnohonásobnou sílu. Při úplňku stojí Země mezi Sluncem a Měsícem. Silné působení přitažlivosti Slunce z jedné strany a z druhé přitažlivost Měsíce má za následek vytvoření protichůdných sil, které ozdravují. Jedná se o 2 reaktivní síly, které dokáží posílit, vyčistit a posunout člověka nejenom na jeho duchovní cestě. Za úplňku, když se díváte na noční oblohu, Měsíc září. Má největší sílu a v okamžik přechodu do jeho zmenšování začíná očistný proces. 

Síla úplňku spočívá v posílení sebe sama - lidský organismus je zaplaven silnou energií, která působí značně protikladně a záleží na psychické odolnosti člověka, jak se s touto energií a vším souvisejícím vyrovná. 

Silnou energii Měsíce využijte pro svůj růst a přilákání všeho, co si přejete. Úplněk pomáhá nasměřovat myšlenky a pročistí energie těla i mysli. Jako byste čistili cestu za zdravím a úspěchem.

Jaký může mít úplněk vliv na člověka?

 • narušený a neklidný spánek
 • nervozita, bolest hlavy
 • větší emoční vypjatost
 • stává se více zločinů

Co je a co není správné dělat při úplňku?

 • milování s partnerem bývá romantické, ale pozor - většinou také plodné
 • odpouštějte těm, kteří vám ublížili
 • nedělejte žádná unáhlená rozhodnutí a změny
 • zkuste se zamyslet nad svým životem a nahlédněte i do svého svědomí
 • jezte raději střídmě, jelikož se dvojnásobně usazují tuky v těle
 • nepodstupujte operace, rány se špatně hojí a mohou nastat komplikace
 • pozor na srdce, vše se snažte prožívat s klidem, za úplňku se zvyšuje výskyt infarktu myokardu
 • bylinky sbírané za úplňku mívají největší sílu


Doba úplňku je ideální pro očistu těla. Pokud se rozhodneme držet půst, vhodné je jíst jeden druh potravy například vařenou rýži, ovoce nebo zeleninu. Pro vyplavení všeho špatného z těla pamatujte také na přísun tekutin, vhodné jsou ovocné či zeleninové šťávy, nebo pramenitá voda.


~ Mirabel   (více o mně)

Očista a ochrana osob v rámci:

● odstranění negativních sil a energií
● zbavení bloků a škodlivých vzorců 
● rozpuštění ulpělých kleteb
● očištění od emocionálních zbytků
● zrušení škodících energetických navázání

● ochrana a obrana před škodícími energiemi a osobami

... mějte osud ve svých rukou ...

Ráda vám pomohu ...

Máte-li nějaký problém či dotaz, neváhejte mě kontaktovat, navrhnu pro vás nejlepší řešení...

Domů  /  Kontakt
© Copyright 2014 mirabilia.cz.