Úplněk v Panně vyvolává neklid a nutí uspořádat si život

Přesný čas: pondělí 22. února v 19:20
Slunce v Rybách, Luna v Panně


Úplněk v Panně souvisí s pořádkem a pocitem uklidit vše, co bylo dosud neuspořádané. Vyvolává proto neklid a přináší zvláštní vnitřní napětí. Jak se zvládneme vypořádat se situacemi tohoto úplňku, bude mít vliv na to, jak prožijeme zatmění Slunce v první třetině března. 

Lidé při úplňku v Panně bývají kritičtější, pátrají po detailech a snaží se řešit problémy druhých. Buďte proto tolerantnější a pamatujte na své zdraví.

O tomto úplňku bude přáno změně životního stylu. 

Panna nás nutí urovnat si život a to i oblast vztahů a přináší potenciál nalézt řešení k objevenému chaosu. Pokud budeme chtít, máme možnost zbavit se nedobrých věcí a budeme nám přáno v nalezení nových začátků, nových projektů či práce i nových lásek. Věnujte se praktickým věcem, snažte se situace analyzovat a logicky promýšlet.

Jako symbol nových začátků si můžete zasadit nová semínka rostlin nebo květin. Uvidíte, jak se jim povede dobře. Pokud jste dosud nestihli něco dokončit, udělejte to v tento den. Vyplatí se to!

Vhodně nasměrovaná energie úplňku

Měsíc za úplňku má mnohonásobnou sílu. Při úplňku stojí Země mezi Sluncem a Měsícem. Silné působení přitažlivosti Slunce z jedné strany a z druhé přitažlivost Měsíce má za následek vytvoření protichůdných sil, které ozdravují. Jedná se o 2 reaktivní síly, které dokáží posílit, vyčistit a posunout člověka nejenom na jeho duchovní cestě. Za úplňku, když se díváte na noční oblohu, Měsíc září. Má největší sílu a v okamžik přechodu do jeho zmenšování začíná očistný proces. 

Síla úplňku spočívá v posílení sebe sama - lidský organismus je zaplaven silnou energií, která působí značně protikladně a záleží na psychické odolnosti člověka, jak se s touto energií a vším souvisejícím vyrovná. 

Silnou energii Měsíce využijte pro svůj růst a přilákání všeho, co si přejete. Úplněk pomáhá nasměřovat myšlenky a pročistí energie těla i mysli. Jako byste čistili cestu za zdravím a úspěchem.

Jaký může mít úplněk vliv na člověka?

  • narušený a neklidný spánek
  • nervozita, bolest hlavy
  • větší emoční vypjatost
  • stává se více zločinů
  • bylinky sbírané za úplňku mívají největší sílu

Co je a co není správné dělat při úplňku?

  • milování s partnerem bývá romantické, ale pozor - většinou také plodné
  • odpouštějte těm, kteří vám ublížili
  • nedělejte žádná unáhlená rozhodnutí a změny
  • zkuste se zamyslet nad svým životem a nahlédněte i do svého svědomí
  • pozor na srdce, vše se snažte prožívat s klidem, za úplňku se zvyšuje výskyt infarktu myokardu


Doba úplňku je ideální pro očistu těla. Pokud se rozhodneme držet půst, vhodné je jíst jeden druh potravy například vařenou rýži, ovoce nebo zeleninu. Pro vyplavení všeho špatného z těla pamatujte také na přísun tekutin, vhodné jsou ovocné či zeleninové šťávy, nebo pramenitá voda.~ Mirabel   (více o mně)

Magická očista a ochrana

Očista a ochrana osob v rámci:

● odstranění negativních sil a energií z energetického pole
● zbavení bloků a škodlivých vzorců 
● rozpuštění ulpělých kleteb
● očištění od emocionálních zbytků
● zrušení škodících energetických navázání

● ochrana a obrana před škodícími energiemi a osobami

... mějte osud ve svých rukou ...

Ráda vám pomohu ...

Máte-li nějaký problém či dotaz, neváhejte mě kontaktovat, navrhnu pro vás nejlepší řešení...

Domů  /  Kontakt
© Copyright 2014 mirabilia.cz.